Renald Horward Rish

29. června 2012 v 13:28
Jméno: Renald Howard Rish
Datum narození: 23. ledna 2021
Původ: Čistokrevný
Funkce: Profesor lektvarů, kolejní ředitel Nebelvíru

Hůlka: Tisová hůlka se šupinou salamandra, 12 palců

Má černé dlouhé vlasy a oči skoro stejné barvy. Má dlouhý nos a propadlé tváře. Obličej má celý zjizvený a chybí mu kus levého ucha. Na veřejnosti nosí černý nebo tmavě modrý hábit a černé vysoké boty. V jedné z bot často nosívá svojí hůlku kterou si koupil v 11 letech u Ollivandera. Patu má popálenou, jelikož mu jednou kvůli hůlce bota vzplanula. U sebe doma nosí flanelovou košili a koženou bundu. Na hrudníku má vytetovaného Velšského zeleného draka.


Renald nemá rád ty, co neumí uvařit ani jednoduchý lektvar proti kašli. Má strašně rád čoko-kotlíky plněné ohnivou whisky. Vždy když ochutná tuto whisky se mu vyvalí pára z uší. Strašně si hoví v luxusu a má pár oblíbenců z minulosti když byl průvodcem na jednom lektvarologickém kurzu. Často proto pořádá večírky a zve svoje oblíbence.

Renald se narodil v Blábolivém Brodě kde vlastní dům, který před 54 lety bydlel Horacio Křiklan, kterého nezná už skoro nikdo až na pár bývalých žáků. Otec Renalda pracoval u Svatého Munga jako lékouzelník a matka byla majitelkou velké společnosti na výrobu lektvarů Potindustries. Doma ho učil jeden z lektvarologů a... a dalo by se říct že Renald ve svých jedenacti letech byl lepší než zkušený lektvarolog. V 12 letech zvládl na výbornou i doušek živé smrti. Potom umřela matka a otec dostal firmu. Když Renald dospěl stal se z něj průvodce ve firmě svého otce. Ten ale později firmu prodal a odstěhoval se do Londýna kde rok po přestěhovaní zemřel. Proto Renald hledal práci. Ovšem žádná ho nelákala. Dokud nenalezl inzerát v Denním věštci. Psalo se tam že hledají nové učitele v Bradavicích. Proto ihned poslal dopis řediteli školy s žádostí aby ho přijali na místo učitele lektvarů.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama