Susan Edwards

22. června 2012 v 17:08
Jméno: Susan Edwards
Datum narození: 30. 3. 2039
Původ: kouzelnický (otec - čaroděj, matka - čarodějka z mudlovské rodiny)

Kolej: Předškoláci
Hůlka: Mahagonová hůlka s perem fénixe, 9 palců

Susie je drobná dívenka, což ale neznamená, že by byla nevýrazná, spíše naopak. Nejvýraznější jsou na ní husté hnědé vlasy, které se jí kroutí do prstýnků a spadají do půli zad. Nejraději je nosí spletené do copánků, nebo volně rozpuštěné s vsazenou pestrobarevnou čelenkou. V obličeji vynikají oříškově hnědá očka, která často jiskří nějakou lumpárnou. Nemá ráda pihy, které jí pokrývají malý nosík, ačkoliv prakticky nejdou pořádně vidět. Její narůžovělé rtíky jsou téměř pořád roztáhnuté do veselého úsměvu nebo neustále cosi štěbetají. Nejraději nosí pestrobarevná trička tílka společně s barevnými legínami. Šperky jí zatím příliš nezdobí, na to má ještě čas. Jedinou ozdobou, kterou na ní najdeme, jsou zlaté náušnice po babičce. Má mnoho zájmů, ale ani jednomu se nevěnuje pořádně, tedy kromě vyvádění různých blbostí. Ráda čte, hlavně pohádkové příběhy se šťastným koncem. Ráda hraje různé hry, zbožňuje výlety do přírody a společně se svou sestřičkou ráda nastražuje svým rodičům různé žertíky. Mezi její největší zálibu patří sbírání čehokoliv, od hezky tvarovaných kamínků přes krásně zbarvené podzimní listí až po ručně vyráběné náramky apod.


Susie je veselé a velmi přátelské děvče, které má sklony se přátelit s kýmkoliv, kdo je ochotný trpět její neustálé štěbetání a chichotání se. Jen málokdy je smutná, bývá to většinou vždy, když se stane něco jejím blízkým, ale vždy se je snaží rozveselit. Po mamince je prudérní, často dřív mluví než myslí, ale je pravdou, že ji to nijak netrápí. Má sklony dostávat se do problémů, které si však ani neuvědomuje.

První dva roky po svém narození žila Susan pouze se svou matkou. Biologického otce nepoznala, matka tvrdí, že utekl před zodpovědností, nechtěl opustit svou manželku kvůli ní. Susie to nijak nevadí, za svého tátu považuje matčina přítele, kterého si později našla. Když bylo Susan pět let, narodila se jí sestřička Anette, kterou odmalička zbožňovala Od útlého věku provází Susan kouzla. Se zatajeným dechem naslouchala vyprávění mamky, nadšeně pozorovala její kouzla, a proto nedočkavě čekala, zda i ona bude mít možnost studovat v Bradavicích. Nakonec se tak stalo a i Susan dostala svůj uvítací dopis.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama