Úvod, informace pro nováčky

19. června 2012 v 10:09
Vítejte na škole čar a kouzel v Bradavicích! Náš příběh začíná v roce 2050, po čtyřleté válce, ve které bojovali kouzelníci proti posledním stoupencům Temného pána. Tato válka bohužel zasáhla i Bradavice a škola byla na několik let zavřena, probíhaly opravy a Ministerstvo kouzel se zdráhalo znovu ji otevřít. Pak však našlo nadějného ředitele, svěřilo mu školu na starost a Bradavice se roku 2050 po deseti letech znovu otevřely novým řadám studentů. Součástí školy, ať už jako profesor nebo student, se můžete stát i vy. Stačí se zaregistrovat a ponořit se do magického světa Harryho Pottera.

  • Co dělat před registrací
Pročíst si všechna pravidla, školní řád a důkladně si vymyslet postavu. Svůj profil raději nejprve sepisujte ve wordu, který opraví zbytečné chyby.
Pokud máte nějaké dotazy, raději se ptejte, než abyste pak dělali chyby.
Zamyslete se nad tím, zda budete mít na hru dostatek času, protože Braczech nějaký ten čas od hráčů prostě vyžaduje.
  • Co po registraci
Registrace probíhá o rpg prázdninách, tudíž se vaše postava po registraci může pohybovat pouze v Londýně. Do školy je pak dopravena Bradavickým expresem.
Musíte zajít k Ollivanderům a zakoupit si hůlku. Ostatní věci si zařizovat nemusíte, automaticky je máte zapsané. Bylo by to příliš práce každému extra vypisovat majetek. Ale pozor! Bez zakoupené hůlky nemůžete odjet do Bradavic.
Sledujte nástěnku. Před začátkem školního roku se tam objeví jak informace o odjezdu do školy, tak zápis na předměty. Každý student se musí zapsat minimálně na všechny povinné předměty a jeden povinně volitelný. Pokud tak neučiní, nemá šanci postoupit do dalšího ročníku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nina Dobrev <3 | 21. června 2012 v 14:29 | Reagovat

Hele me to tady dost stylem pripomina eu-bradavice :DD skoda ze se zrusili, byli nej, doufam ze se vam to tu podari!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama