Alex Scarlett Langdone

10. července 2012 v 16:00
Jméno: Alex Scarlett Langdone
Datum narození: 14. 2. 2038
Původ: Polokouzelnický

Kolej: Předškoláci
Hůlka: Cesmínová hůlka s vílím prachem, 12 palců

Má dlouhé, hnedé vlasy, malé roztomilé hnědé oči, plné růžové rty a nevýrazné lícní kosti. Není moc vysoká, má sotva 149 cm. Má hubenou, ''vytancovanou'' postavu, dlohé nohy na kterých se občas objeví i nějaký ten sval. Vždycky má na sobě něco fialového - gumičku, náramek, tričko, cokoliv. Vlasy většinou nechává rozpuštěné. Opaluje se hodbě špatně, takže je i v létě bledá. Na lýtku má malou, ale výraznou jizvu od spáleniny, na kteoru je patřičně hrdá. Má krásně bílé zuby, ne úplně rovné, ale věčně září když se usmívá.


Scarlett je hlasité, veselé šíleně energické dítě, které nesnáší když se nudí. Pořád mluví, je ji jedno jestli to ostatní zajímá nebo ne, stojí si pevně za svým názorem, skoro nikdy neustupuje, pořád chce mít pravdu, někdy je až moc tvrdohlavá, často se uráží, když je v náladě dokáže být paličatá a někdy i otravná. Do všeho se, asi jako každé dítě vrhá po halvě a pak se to snaží marně napravit.

Narodila se Vanesse a Seanovi Langdonovým v okrajové části Londýna. Nebyli nikdy nějak extra bohatí ale bydleli v malém útulném domku. Její matka je mudla, otec je čaroděj. Má o 3 roky staršího bratra Jesseho. Měla malou mourovatou kočku jménem Mia, která asi před půl rokem zemřela. Bylo ji to tak líto, že provedla svoje první kouzlo - vyčarovala si malou plyšovou kočku, která se hodně podobá Mie. Doteď ji bere všude s sebou. Nemá moc zajímavý život - zatím. Přesně v den jejích 12tých narozenin ji přišel dopis z Bradavic.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama