Informace

10. července 2012 v 16:21 |  Novinky
Mám tu pro vás pár informací a svých připomínek. Byla bych ráda, kdybyste si je přečetli a trošku vzali k srdci, každý určitě ví, koho se to týká ;) A též se chci omluvit, že to tu poslední dobou trošičku vázne, ale jsou prázdniny a já lítám pořád někde pryč.

Tak tedy:
I. Byla bych hrozně ráda, kdyby se rpg na téhle virtuální škole pohybovalo na určité úrovni. Proto mě vážně moc potěší, když se budete co nejvíc rozepisovat a vezmete to trošku víc vážně. Samozřejmě, že má rpg být plné vaší fantazie a umožnit to, co v reálném světě není možné, ale má taky svoje hranice. Zkuste se tedy trošku vžít do svých postav a nad hrou přemýšlet. Těžko se jedenáctileté dítě (pokud má alespoň trošku rozumu) rozhodne jít do Obrtlé a metat tam kouzla, nehledě na to, že je kouzlení přísně zakázáno. Jasně, záškodničte si, blbněte, ale v rámci mezí. Na Mary/Gary Sue postavy (postavy, co umí všechno), taky rovnou zapomeňte. Těm bude vypravěč milerád házet klacky pod nohy. Ono pak takové rpg přestává být zábavné a mě nebaví to kontrolovat, nebo vám hru zpestřovat vypravěčováním, když je čas. A zkuste psát bez pravopisných chyb a tak, aby to mělo hlavu a patu ;)
II. Ti, co náhodou ještě nemají hůlku nebo neposlali rozřazovací test, by tak měli co nejdříve učinit, než na to úplně zapomenou.
III. Stále sháníme studenty a hlavně profesory. Jestliže nebudeme mít profesory alespoň na všechny povinně volitelné předměty, nemůže se odjet do Bradavic. Proto, jestli znáte někoho, kdo by o učení třeba měl zájem, dejte mu vědět.
IV. Profesoři mají v rukách moc vypravěčskou, ale i ta má jistá pravidla. Byla bych ráda, kdybyste s dějem pohybovali výhradně pod jménem Vypravěč a psali příspěvek kurzívou (když v knize kliknete na ?, blueboard vám ukáže jak na to). Vedlejší postavy prosím také uvádějte do děje právě skrz vypravěče. Nevypravěčujte hlouposti a snažte se být kreativní. Nevypravěčujte věci, jako je náhlé zjevení krutopřísného dvojníka Voldemorta, a tak podobně, protože to je prostě blbost. Lepší někoho pomocí vypravěče nechat spadnout na zem, než na něj poslat smečku rozzuřených vlkodlaků.

Tak, toť asi vše.
Děkuju za přečtení,
"Jonny" alias adminka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama