Katherine Anne Rathor

1. července 2012 v 19:00
Jméno: Katherine Anne Rathor
Datum narození: 1. 10. 2038
Původ: Čistokrevný

Kolej: Předškoláci
Hůlka: Mahagonová hůlka s blánou z dračího srdce, 11 palců

Kath má dlouhé, rovné vlasy hnědé vlasy. Má kulatý obličej který zdobí plné rty, na které je hrdá od svých 9ti let, kdy ji poprvé jedna holka řekla, že mu rty jako kachna. V zimě její vlasy vypadají uplně černé, v létě zase zesvětlají někdy tak moc, že vypadá jako blondýna, ale to jen když je celý den na slunci, takže není úplně jasné, jako barvu její vlasy původně mají. Barva se mení i s věkem, narodila se jako úplná blondýnka, během několika let ji barva vlasů ztmavla do hnědé. Její plěť je docela světlá, ale protože chodí pořád na slunce a opaluje se co jen to jde, i když to jde pomalu, nevypadá až tak bledě. V zimě ale vypadá pomalu jako mrtvola, protože je bledá jako stěna. Je hubená, měří něco kolem 150 cm, takže žádná žirafa. I na svoji výšku je hrdá, protože co je malé, to je milé.


Její veselá a optimistická nálada někdy všechny kolem štve. Nesnáší když je na ni někdo naštvaný, nemá moc ráda hádky, ale zase se nikdy jen tak nepodřídí, dost tvrdohlavá, neústupná, ale když ví, že ten druhý má pravdu, nakonec ustoupí. To se ale stává málokdy - už jen protože chce mít vždycky pravdu, což ji málokdy vychází. Je tak trochu nemotorná, hrozně nešikovná na domácí práce, i když se snaží, vaření asi nikdy nebude její parketa. za to hrozně ráda čte, maluje, od malička hraje na klavír, trochu na housle, hrávala na flétnu, ale to ji moc nebavilo. Jinak miluje hudbu, bez ní by asi nai nežila. Je trochu - hodně stydlivá, ne že by se bála, ale nechce se nikam nikomu vtírat, takže málokdy někoho osloví. Je hoodně náladová. Někdy je milá a usmívá se jako sluníčko, ale i pod touhle skořápkou se skrývá zlá, škodolibá a k smrti drzá Kath. Taková je ale jen když ji někdo naštva, i když drzá a oprsklá je skoro pořád. Tedy jen v případě, že je mezi lidmi, kteří ji dobře znají. Není moc přelétavá, když už má jednu nejlepší kámošku, další nejlepší nepotřebuje. Je ale ráda, když má kolem sebe hodně lidí, doslova miluje když je středem pozornoti, které se ji dostává sice dost, ale pro ni pořád málo. Na první pohled by se mohlo zdát, že je sebestředná, ale tak moc zase ne. I přes to, že je tak náladová, každé její já má krutou slabost pro čokoládu. Co se jejího vkusu na filmy a knihy týká, miluje romány ale překousne i komedie. Nená moc ráda horory, ne proto, že by se bála nebo že by nesnesla pohled na krev, ale protože ji přijdou horory jako úplná blbost. Je hrozný workoholik, takže všechno stíhá jen tak tak.

Narodila se 1.10.2038 v Kalifornii do hodně bohaté rodiny. Její matka na ni neměla moc času, vlastně skoro žádný, takže se o ni staral starší bratr. Když ji bylo 5 let, zmínil se její brácha poprvé o nějakých kouzlech. Docela ji to nadchlo. Jakmile to matka zjistila, během měsíce pobalila všechny věci, její rodiče prodali dům, zahradu, a všechno co bylo v kalifornii jejich a odstěhovali se do Liverpoolu. Pak se začali rodiče hádat, protože její otec nechtěl, aby ji zasvětili do světa kouzel, matka naopak tvrdila, že je to její dědictví, a že prostě musí, a tak se když bylo Kath 9 let rozvedli. Otec se odstěhvoal zpátky do Kalifornie, matka, Kath a její starší Bratr Mike u zůstali. Její rodiče se odmítli jakkoliv angažovat ve světě kouzel. Seznámili se na škole, ale po ukončení se rozhodli stát se úplně obyčejnými lidmi, i když to pořád měli v krvi. Ani Katherine sama pořádně neví, jestli chce být jako rodiče, nebo zůstat, a pracovat třeba na ministerstvu.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama