Laura Eleanor Du Coudray

11. července 2012 v 9:30
Jméno: Laura Eleanor Du Coudray
Datum narození: 18. 10. 2039
Původ: Polokouzelnický. Otec je vysoce postavený kouzelník z uznávané rodiny. Její matka pochází z obyčejné mudlovské rodiny.

Kolej: Předškoláci
Hůlka: -

Laura je menší, pohublé postavy, na níž vás hned upoutají její hnědé dlouhé vlasy, které má skoro vždy pocuchané a rozlétané kolem jejího bledého, oválného obličeje, ze kterého na svět hledí mátově zelenýma očima. Pod nmi nechybí ani úzký nos a plné načervenalé rty. Plné tváře s menšími dolíčky, z nich jedna je přetnutá úzkou narůžovělou jizvičkou. Krom školního stejnokroje šatí Laura svou drobnou postavu do různých šatů, na které má zrovna náladu, ačkoliv převládají spíše rebelské prvky. Na krku i na rukách nikdy nechybí různé řetízky a náramky, které šli vytvořit snad z čehokoliv, co padlo pod její drobnou ručku s vždy křiklavě nalakovanými nehty.

Laura by na první dojem mohla působit vcelku zvláštním dojmem. Její nálady bývají jako na horské dráze, jednou se s vámi baví s úsměvem a podruhé máte pocit, že nevíte, co si o jejím zadumaném výrazu myslet. Její tvář často zaujímá nečitelný výraz, ze kterého nejde vyčíst nic o jejím postoji. Ke svým přátelům bývá obvykle milá a hodná, ale někdy dokáže být až něpříjemně upřímná. Někdy se také dokáže změnit v milého andílka v pěkného ďábla a být nepříjemná, až dokonce i zlá. Zkrátka vyznat se v ní je téměř umění.


Laura se narodila jednoho deštivého dne jako jedna z dvojvaječných dvojčat se svým bratrem. Její matka, obyčejná mudla, zemřela krátce po jejím narozením a Laura se svým bratrem zůstávali nadále vychováváni svým otcem, vysoce postaveným kouzelníkem, který na ně bohužel nikdy neměl čas, a proto obě děti více znali svou chůvu, než vlastního otce, který většinu času pracoval mimo domov. Ačkoliv jim byl nabízen celý dům s několika pokoji a velkou za hradou, za kterou byl dokonce přístup k šumícímu oceánu, Laura vždy postrádala rodičovskou lásku, která jí chyběla z obou stran. Naštěstí její stesk umírnili přátelé, ale její odloučenost od rodiny si vybrala daň na jejím chováním. Už odmala snila o tom, že se z ní stane kouzelnice, často si na kouzelníky s bratrem hrávala a i otec, když byl zrovna na blízku, v tom svou dceru podporoval. Jakmile se u ní projevily magické schopnosti, její cesta do Bradavic už byla více než jistá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama