Luke Brown

22. července 2012 v 10:46
Jméno: Luke Brown
Datum narození: 4. 1. 2039
Původ: Mudlovský

Kolej: Předškoláci
Hůlka: Cesmínová hůlka se stvolem mandragory, 6 palců

Vysoká a hubená postava s hnědými vlasy . Oči jsou modré ale někdy prý i zelené. Pleti typickou pro angličana takže bílou. Má křivý nos jelikož ho měl nejednou zlomený. Na zádech má obrovskou jizvu. Prý ho jako dvouletého něco řízlo do zad. Nosí rád elegantní styl. Vlasy má nejraději rozcuchané takže skoro pořád nosí rozcuchané vlasy.

Někdy docela namyšlené a tvrdohlavá. Když jde o přátelé vždy je ochoten se pro ně obětovat. Umí být i dost arogantní. Trpí hyperaktivitou a poruchou pozornosti. Jeho největší slabostí jsou city. Ano i tento kus tvrdohlavého člověka má city.


Narodil se 4.1 2039 mudlovským rodičům. Narodil se v Londýně. Ve třech letech se u něho začaly projevovat náznaky kouzelnictví. Dokázal nechtěně obarvit psa svého souseda(souseda a toho psa neměl příliš v lásce) na růžovou barvu. Jeho rodiče si prostě řekly že mohl na psa převrhnout kbelík s růžovou barvou. Po té nechtěně začal níčit lampičky. Vždy při jídle. Lampička se nadzvedla a spadla na zem. Jeho matka si to nedokázala vysvětlit a ani jeho otec. Když se někdy jeho rodiče začaly hádat dokázal rozbít haldu nádobí. Když nastoupil poprvé do školy tak hned první den dostal poznámku:"Neustále na učitele vrhá křídy." Kříd se mě vždy objevily na stole. Dokázal jsem i místnímu tyranovi ze strachu udělat zářez pomocí kouzel o kterých sem nevěděl že je ovládám. Matka si všimla že se semnou děje něco zvláštního a chodily jsme proto k psychologovi. Ten ale jen řekl že trpím hyperaktivitou a poruchou pozornosti. Když dostal dopis z Bradavic myslel že je to jen nějaký žertík jeho kamarádů. Ale po tom se to vše vysvětlilo je KOUZELNÍK.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama