Rebecca Swanleyová

17. července 2012 v 18:00
Jméno: Rebecca Swanleyová
Datum narození: 16. 8. 2039
Původ: Kouzelnický

Kolej: Předškoláci
Hůlka: Vrbová hůlka s šupinou baziliška, 12 palců

Popis: Malá a štíhlá postava, je i na její věk malá. Tmavě modré oči, dodávají dojem, že je to chladná a necitlivá dívka, ale opak je pravdou. Jsou lemované dlouhými černými řasami. Rovné vlasy, které lemují její dětský obličej, sahají kus nad lokty. Vrhají na svět různé odstíny hnědé, místy tak tmavé že vypadají černé, nebo tak světlé že vypadají jako blonďaté. Ale, melíry to nejsou. Ofina zakrývá již tak světlé obočí, které je trochu šikmé. Rty jsou většinou povytažené v úsměvu, který obnažuje její zuby. Nejsou úplně bílé, ale rozhodně ne žluté. Nosí kalhoty nebo kraťasy, případně šaty, ale ty na ní uvidíte jen při slavnostech. Protože se v nich cítí nepohodlně.


Povaha: Je to dívka plná optimismu, pesimismu - nikdy, realismu - málokdy. Je to spíš snílek. Její odvaha nemá meze, ráda se postaví za slabší, pokud potřebují její pomoc. Není to společenský typ, nejradši tráví chvíle o samotě u různých knih, je jedno, jestli jsou naučné. Kamarády má, ale je velice vybíravá co se týče přátelství. Ale milá a hodná je na všechny, pokud se nejedná o někoho, koho vyloženě nemá ráda. Je výbušné povahy, jako jedna z mála lidí se dovede vztekat ještě dva měsíce po rozporu. Je upřímná, ale roztržkám se snaží vyhnout, tudíž pokud pozná, že to přehnala, začne brzdit.

Historie: Becky se narodila ženě jménem Susan, muži jménem Renert. Její rodiče jsou bohatí, obydlí si zařídili v samotném Londýně, velmi honosný baráček. Když byla, menší trávila více času u babičky, která bydlí v ulici Pall Mall. Rodiče byli plně zaměstnáni, až když trochu vyrostla, začali se o ni konečně zajímat. Znovu bydlela s nimi a jedním sourozencem, o kterém do té doby nevěděla. Rodiče ji vychovali jako každou jinou dívku, teda s tím rozdílem že ji rozmazlovali, ne že by se jim to dařilo. Když byla větší, odešla bydlet k babičce, měla tam jednu kamarádku. Při pobytu u své babičky zjistila, že umí kouzlit, vlastně menším nedopatřením. Zrovna uklízela byt, ne že by to bylo potřeba, protože její babička je velmi energický člověk. Shodila na zem vázu, tak moc chtěla, aby se nějakým zázrakem zase zpravila, že se to doopravdy stalo. Bylo to její menší tajemství. V deseti letech, ji rodiče vzali zase k sobě a ujistili ji, že pokud se jí stalo něco zvláštního, není to nic špatného. Když jí řekli, že jsou kouzelnická rodina, naštvala se, že jí to neřekli dřív. Ale když si to prošla hlavou, ona jim nikdy neřekla tu menší příhodu, protože se bála jejich názoru. Nebyla si jistá, ale myslela si, že ze stejného důvodu to oni neřekli jí. Nebo proto, že byla u babičky, později dolovala z rodičů informace. Nemohla uvěřit tomu, že jí doopravdy přišel dopis s tím, že ji zvou do školy v Bradavicích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama