Zee Wise

10. července 2012 v 16:05
Jméno: Zee Wise
Datum narození: 14. 2. 2039
Původ: Kouzelnický

Kolej: Předškoláci
Hůlka: Buková hůlka s perem ptáka fénixe, 11 palců

Zeeiny oči mají hnědou pronikavou barvu. Ráda si je líčí jemně a romanticky. Nikdy nepoužije víc, jak řasenku, tužku na oči a lesk na rty. Její svůdné rty jsou většinou vytvarované do úsměvu. Svoje dlouhé, hnědé vlasy nosí radši volně, nebo s čelenkou maximálně. Je hodně malá, na svůj věk. Z celé rodiny je jako jediná hubená, takže nosí, co chce.


Belle je otevřená a upřímná. Všechno, co cítí, na co myslí, to prostě řene. Když se jí něco nelíbí, řekne to. Nesnáší takové ty lidi, kolem kterých projde a hned na ni povykují. Je pro každou legraci, pouze nesnáší, když někdo někomu nadává. Vždy chrání toho, který je obětí. Nikdy nikomu neublížila. Nikdy nesoudí člověka podle obalu, ale podle povahy. Dokáže se na první pohled zamilovat do kohokoliv. Patří- li však její srdce někomu, nikdy ho nepodvede. Je hudebně založená. Když zpívá, její hlas je slyšet na několik metrů. Ráda si i sama skládá hudbu. Je to nejlepší vrba na světě. Svěřte se jí s čímkoliv a ona to nikdy nikomu neřekne. Nebojí se dát svoje city najevo, ale vždycky se bojí odezvy. Má totiž velmi citlivou duši.

Zee se narodila předčasně. Ještě k tomu byla nechtěné dítě. Rodiče ji poslali ještě jako nemluvně do dětského domova. Brzy se jí ujala bohatá pěstounská rodina. Měli ji velmi rádi, protože vlastní děti mít nemohli. Nebyla jediné adoptované dítě v tété rodině. Její vlastní-nevlastní starší bratr Cole na ni žárlil. A dával to otevřeně najevo. Když povyrostla, ti dva se věčně prali. V den jejích jedenáctých narozenin se prali tak moc, až to bratr nevydržel a doslova na ni zařval, že je adoptovaná. Ona to do té doby nevěděla. Když pohledy všech přítomných říkaly, že mluví pravdu, utekla z domu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama